About us

UAB “Ekodema“ –  veržli, jauna, bei sau aukšiausius kokybės reikalavimus kelianti įmonė, prekiaujanti pakavimo prekėmis ir kitais priedais siuntoms siųsti bei pakuoti.

Būdami dalies siūlomų pakuočių gamintojais bei sėkmingai bendradarbiaudami su patikimais didelio ir mažesnio mąsto partneriais iš Europos bei Lietuvos, gebame klientams pasiūlyti aukštos kokybės pakuotes už protingą kainą.

Kodėl verta pirkti pas mus?

Geriausios kainos garantija. Jei radote deko kartono dėžutes ar kurjerinius vokus pigiau, susisiekite su mumis ir Jums pasiūlysime dar geresnę kainą! Esame gamintojai, todėl garantuojame kokybę ir geriausias kainas.

Platus ir dažnai papildomas pakuočių asortimentas. Atsakingai sekame klientų pageidavimus dėl pakuočių ir tuo remdamiesi dažnai pildome savo asortimentą naujomis prekėmis.

Skatiname klientų lojalumą. Pastoviems klientams suteikiame galimybę pirmiems pasinaudoti mūsų akcijomis, nuolaidomis, ypatingais pasiūlymais – kas leidžia apsipirkti dar pigiau.

Prekių grąžinimo garantija. Jei įsigytos pakuotės nepatenkino Jūsų lūkesčių ar pasirodė netinkamos (dydis, medžiaga ar kt.), susisiekite su mumis ir sutarsime dėl prekės grąžinimo ar pakeitimo.

Operatyvus bendravimas. Operatyviai reaguojame į užklausas, gautus užsakymus.

Operatyvus pristatymas. Užsakius prekes iki 14 val. darbo dienomis pakuotės bus pristatytos jau kitą darbo dieną (dirbame su DPD kurjeriais)!

Ilgalaikis bendradarbiavimas. Kruopščiai išsiaiškinus kliento poreikius bei įsiklausius į jo norus nuoširdžiai rekomenduojame atitinkamą pakuotę, siekiame suteikti visapusišką informaciją apie gaminio ypatybes, paskirtį bei siekiame palaikyti tvirtus dalykinius santykius.

Nuolatinis įmonės augimas ir teikiamų paslaugų tobulėjimas. Jūs – mūsų Klientai – skatinate mus nuolat augti ir tobulėti! Vertiname Jūsų atsiliepimus ir skatiname atvirą bei nuoširdžią komunikaciją. Kalbėkime, kokie produktai Jus domintų, ko pasigendate mūsų produktų bei paslaugų kataloge ir atsižvelgsime į tai.